Nieuws

Groepslessen bij Balletschool Blanche

Ook Balletschool Blanche moet zich natuurlijk houden aan de Corona-maatregelen. De lessen voor leerlingen tot 18 jaar kunnen gelukkig doorgaan. Peuterdans op zaterdagochtend gaat door voor alle peuters die zonder ouder of begeleider ‘durven’ te dansen. 

Voor onze leerlingen boven de 18 jaar kunnen de lessen nog niet doorgaan, we houden jullie via e-mail, Facebook en natuurlijk deze website verder op de hoogte. 

Samen met de Westervoortse filmmaker Paul Haans werken we dit jaar aan de verrassende dansfilm Marie. Op zaterdagochtend 18 september 2021 zal de film in Pathé Arnhem haar rode loper première beleven. In zeven zalen tegelijk wordt de film vertoond aan alle dansers, ouders en speciale genodigden. Lees hierover ook meer in onze Spotlight.

© 2024 Balletschool Blanche
Recommended
Balletschool Blanche durft groots te blijven dromen en te ondernemen.…