Nieuws

Blanche viert feest!

Het begon allemaal op 29 maart 1983; 35 leerlingen, het gymlokaal in de Schoolstraat en heel veel enthousiasme. Veel hoogtepunten volgden: 32.756, 231.236 plié’s, 24 ! grote voorstellingen, 14 stereo-installaties, 32.984 arabesques, 4 locaties en 12.372 pirouettes later én met bijna 400 leerlingen vieren we nu trots het 35-jarig bestaan van Balletschool Blanche.

Op donderdag 29 maart organiseren wij een feestelijke open dag voor leerlingen, oud-leerlingen, ouders, vrienden, docenten, oud-docenten en alle anderen die benieuwd zijn naar onze school.

Jullie kunnen genieten van dansdemonstraties, een fotogalerij, videomateriaal, de resultaten van de kleurplaat wedstrijd en meedoen aan mini-workshops. Je kunt jezelf laten fotograferen in een prachtige dans-outfit, laten schminken en meedoen aan een planking-challenge.
En, natuurlijk even bijpraten met (oud) leerlingen onder het genot van een hapje en een drankje.

Het volledige programma én de kleurplaten kun je HIER bekijken. 

Iedereen is van harte welkom, aanmelden is niet nodig!

Blanche viert feest! Doen jullie mee?

Jacqueline Parmentier

© 2024 Balletschool Blanche
Recommended
Balletschool Blanche bestaat natuurlijk vooral dankzij onze enthousiaste en trouwe…