Nieuws

Blanche in Pathé!

Marie!

Het nieuwe dansseizoen is van start, en hoe: we pakken groots uit en werken dit jaar met de hele school aan de dansfilm Marie.

Hoe corona-proof de wereld er dit nieuwe dansseizoen uit zal zien, laat zich lastig voorspellen. Maar dat weerhoudt ons team er niet van om groots te blijven dromen én ondernemen. Samen met de Westervoortse filmmaker Paul Haans werken we dit jaar aan de verrassende dansfilm Marie. Op zaterdagochtend 18 september 2021 zal de film in Pathé Arnhem haar rode loper première beleven. In zeven zalen tegelijk wordt de film vertoond aan alle dansers, ouders en speciale genodigden. Details over ticketverkoop en extra opnamedagen buiten de lesdagen om volgen later dit jaar.

© 2024 Balletschool Blanche
Recommended
Zoals (bijna) iedereen in Westervoort en omgeving inmiddels weet, werkt…